Adrenalin park Bozeňov


Nacházíte se:
Zábřeh

Adrenalin park Bozeňov je součástí areálu Sport & Relax areál Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé.

LEZECKÁ VĚŽ - lezení s instruktorem na 10 metrů vysoké umělé stěně, lezecké cesty pro nejmenší děti i pro pokročilé lezce. Možnost zakoupení celodenního vstupu pro zkušené lezce. Půjčovna lezeckého vybavení. V zimní sezoně ledopád a lezení na ledu.

BUNGEE TRAMPOLÍNA - skákání v úvazku s pomocí gumových lan do výšky až 5 metrů, bezpečné provádění salt vpřed i vzad.

LUKOSTŘELBA - přijďte vyzkoušet aktivitu, jejíž historie sahá do starší doby kamenné. Střílíme z profesionálních luků Samick Polaris, používáme karbonové šípy.

SKÁKACÍ BOTY - vžijte se do kůže Maxipsa Fíka, když ho tatínek poslal pro noviny. Používáme skákací boty Poweriser, samozřejmostí je helma, chrániče a dohled zkušeného instruktora.

BEZPEČNOST - používáme pouze certifikované vybavení, které prochází pravidelnými revizemi. Všechny aktivity jsou prováděny pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů.

Ostatní aktivity

horolezectví

Turistické informace


Dolní Bušínov 146
789 01 Zábřeh
Provozní doba

Provozní doba adrenalin parku je v současné době na telefonický dotaz přímo na recepci tel. 583 411 299.
červenec, srpen: 10.00 - 18.00 denně
nebo po předchozí domluvě (na recepci 583 411 299) a to ve větších skupinách (od 10 osob). Vstup na objednání se týká lezecké věže a doplňkových aktivit. Kurty, hřiště, minigolf se půjčuje standardně na recepci hotelu a to neomezeně 8 – 22 hod. 7 dní v týdnu.