Adrenalinové centrum Baldovec


Nacházíte se:
Rozstání

Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu. Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody a je obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. Centrum vám nabízí širokou škálu  volnočasových aktivit včetně ubytování, wellness a restaurace.  Na jednom místě tak najdete vše potřebné pro vaši dovolenou. 

Na jaké adrenalinové zážitky se můžete těšit? 

Horolezecká věž

Celodřevěná stavba, která se může pochlubit výškou 23 metrů. K dispozici máme dvě cvičné lezecké stěny, které mají výšku 12 metrů, čtyři náročnější stěny s výškou 12 a 20 metrů. Ššikovnost si můžete procvičit při zdolávaní 21 metrů vysoké opičí dráhy.

Lanové centrum

Lanové centrum má celkem 12 lanových mostů a překážek umístěných ve výšce 8 – 9 metrů nad zemí. Bezpečnost je dána dvojitým jištěním a zkušenými instruktory.

Lanovka

Jedinečná možnost prohlédnout si Baldovec z ptačí perspektivy. Na multifunční horolezecké věži vystoupáte do výšky 16 metrů, poté Vás instruktor obleče do úvazku a připne na dvojité lano a pojedete 140 metrů.

Vyzkoušet můžete taky paintball, lukostřelbu, střelbu z praku a využít můžete i dvě multifunkční hřiště s umělým osvětlením.

Centrum Baldovec nabízí rovněž možnost ubytování a to jak v chatkách, tak ve stanu, nebo karavanu. V areálu je k dispozici restaurace, wellness centrum, solná jeskyně, vodní svět a masáže.

Adrenalinové centrum se nachází na Prostějovku, které je součástí Hané.

Ostatní aktivity

horolezectví

Turistické informace


Baldovec 319
798 61 Rozstání