Hynčice - skiareál, letní areál


Nacházíte se:
Hynčice pod Sušinou

Je to prostě ideální místo pro všechny, kteří svůj volný čas tráví v přírodě, sportem i odpočinkem na čerstvém vzduchu. Užijte si lyžování  nebo toulání v zasněženém lese na sněžnicíchSáňkujte, nebo vyzkoušejte některou z mnoha běžkařských tras. V létě vyražte na kola nebo si půjčte minikáry

Užít si hory můžete, i pokud nemáte vybavení. ve Skiareálu Kralíčák jsou připraveni na milovníky sjezdovek, běžek, snowboardu i skialp a nezapomněli ani na sáňky. 

Vaše děti si pořádně užijí zimu a lyžování v dětském Fun parku.  Kromě skluzavekslalomů či prostoru pro sáňkování na děti čeká také snowtubing a kolotoč. Snowtubingová dráha má 180m a užít si ji můžete společně se svými dětmi. Na začátek dráhy vás vyveze vlek a na gumových člunech pak svištíte zatáčkami dolů. Gumové čluny jsou zapřáhnuty také do kolotoče. Děti se tak mohou pohodlně uvelebit a nechat se vozit.

Na vrcholu kopce Štvanice, ve výšce 866 m n. m. stojí dřevěná vyhlídková věž, vysoká 35 m, osvětlená a přístupná celoročně zdarma. Pokud se k rozhledně chcete dostat pěšky, můžete to vzít po modré stezce ze Stříbrnic i Hynčic pod Sušinou a pod vrcholem uhnete na zelenou. V zimě se můžete nechat vyvézt lanovkou ze Stříbrnic nebo přijet na běžkách po modré běžkařské trase.

Ostatní aktivity

zimní sporty, cykloturistika, pěší turistika

Turistické informace


Stříbrnice 212, Staré Město, 788 32

Víte že


  • Chcete si z hor odvézt neobvyklý zážitek? Hlavní rolbista vás vyveze po setmění na hodinovou projížďku z údolí přes kopce, které budou už bez lyžařů a jen pro vás.
  • Co vyzkoušet Fatbike? Je to zimní verze klasického horského kola!