Penzion Chiranka


Nacházíte se:
Lipová-lázně

Horský Penzion Chiranka leží přímo v centru obce Lipová-lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. Celoroční pobyty se stravou pro všechny druhy klientů. Ubytování vhodné pro školy, skupinové pobyty, rodiny s dětmi i seniory.

Penzion nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 47 osob. Okolí penzionu umožňuje široké možnosti aktivního využití volného času.

Recepce penzionu je společná s recepcí hotelu TOČ. Při příjezdu na penzion se prosím hlaste na recepci vedlejšího hotelu TOČ.

Nabízíme 3 apartmány tvořené dvěma ložnicemi a sociálním zařízením.
Pokoje penzionu Chiranka prošly koncem roku 2012 rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a vlastním sociálním zařízením.
Jídelnu penzionu tvoří tři velké vzájemně propojené místnosti s barem a kuchyní o celkové kapacitě 70 míst. Možné využití také jako společenská místnost, nebo učebna.
V suterénu objektu naleznete víceúčelovou místnost se stolním tenisem, využívanou také jako učebnu, či prostor pro cvičení, nebo masáže. Tento nově rekonstruovaný suterén s kamenným obkladem navozuje příjemnou atmosféru nejen pro relaxaci, ale i pro posezení s přáteli.
Můžete také využít stolní tenis ve víceúčelové místnosti vedlejšího hotelu TOČ.
V kamenných sklepních prostorách penzionu naleznete relaxační místnost s finskou saunou.
Kapacita sauny je 4 až 5 osob. Tuhle saunu je možné využít jen při skupinových pobytech.

Ceník ubytování

Turistické informace


Dolní Lipová 505
790 61 Lipová-lázně