PROskil Branná


Nacházíte se:
Branná

Lyžařské středisko ve výšce 630 – 750 m n. m. v obci Branná nabízí dva lyžařské vleky a sedačkovou lanovku. Lyžovat je možné na třech svazích – mírnějším pro začátečníky a strmějších pro zdatnější lyžaře.

V místě jsou dobré podmínky jak pro zimní i letní sporty. Lyžařské vleky o délce 340 a 380m s perfektně udržovanými svahy s možností umělého zasněžování a přívětivou obsluhou,která pomůže nadějným začínajícím sportovcům, jsou vzdáleny asi 5 m od bezplatného parkoviště a stejně daleko je to i k plaveckému bazénu. Co dodat? V Branné je mnoho možností ubytování v soukromí.

K dispozici jsou dva lyžařské vleky, sedačková lanovka a tři svahy, mírnější-pro začátečníky a strmější,pro zdatnější jezdce. Svahy jsou pravidelně udržovány rolbou a v případě potřeby sněžnými děly. Jeden svah vlevo od vleku je neupravený - ideální pro snowboardisty. Ke službám střediska samozřejmě patří občerstvení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna a servis lyží a snowboardů. Dětský lanový vlek zdarma. Upravovaná běžecká stopa v délce 12,6 km začíná u výstupní stanice lanovky. Běžkaři jsou nahoru přepravování sedačkovou lanovkou zdarma.

Ostatní aktivity

zimní sporty

Turistické informace


PROskil - Branná
Branná 196, 788 25