Bělecký Mlýn


Nacházíte se:

Areál je situován na hranici Hané a Drahanské vrchoviny s nerušenou přírodou a historicky zajímavým okolím. Kromě ubytování a stravování zde máte možnost výběru ze široké škály outdoorových aktivit.

K dispozici jsou 2 apartmány, 8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a 5 standardních dvoulůžkových pokojů.

Objekt disponuje restaurací, velkým zahradním sálem se samostatným barem a sociálním zařízením. Mimo tyto prostory je k dispozici letní zahrádka, dětské hřiště a ZOO koutek. Ve dvorním prostoru je umístěn venkovní bar a gril s možností pečení selat a zvěřiny.

Přímo u objektu se nachází malý rybník, kde si hosté mohou vyzkoušet rybolov. Hosté mají k dispozici i malé hřiště a hřiště na paintball.

Atraktivitou areálu je bezesporu vlastní obora, která se rozkládá na ploše 102 ha. V oboře je chován jelen Dybovského a daněk skvrnitý. Pro hosty je do obory zajištěn bezproblémový přístup, na přání je zajištěn průvodce, který návštěvníky zasvětí do života a zvyků chovaných zvířat.

V neposlední řadě jsou zde k dispozici stáje s jezdeckým areálem, ve kterých je ustájeno 20 koní, převážně plemen český teplokrevník a anglický plnokrevník. Je nabízena výuka jízdy na koni, výlety do přírody, výcvik v parkúru na venkovní jízdárně, či ustájení koní. Přímo před Běleckým Mlýnem začínají hipostezky o délce 3, 6 a 9 km, které vedou za turistickými zajímavostmi v okolí a jsou vybaveny orientačním značením a informačně naučnými tabulemi.

15 pokojů

Vybavení

Kongresová & incentivní turistika

  • hotely nad 120 konferenčních míst

Vybavení kongresů

  • klimatizace
  • ozvučení

Akce v okolí


ZÁMECKÝ DĚTSKÝ DEN
Zámek Plumlov
pro rodinu
28.05.2022 od 10:00
ZÁMECKÝ DĚTSKÝ DEN
28.05.2022 od 10:00
OTEVŘENÍ VÝSTAVY JAN SAUDEK-FOTKY, V ČERVENCI SETKÁNÍ S AUTORY
zámek Plumlov
výstava, vernisáž
01.06. - 04.09.2022 od 10:00
OTEVŘENÍ VÝSTAVY JAN SAUDEK-FOTKY, V ČERVENCI SETKÁNÍ S AUTORY
01.06. - 04.09.2022 od 10:00
Všechny akce