Chata Rejvíz


Nacházíte se:

Chata stojí v klidném místě daleko od hlavní cesty, okolo je les a louka, oblast bez klíšťat, mnoho turistických míst a v zimě skvěle udržované trasy pro běžkaře. Chata je pronajímána jako celek bez přítomnosti majitele.

Ubytování na chatě
Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích.
Ložnice a pokoje: V patře jsou dvě ložnice s předsíňí a velká veranda s jedinečným výhledem na okolí. V každé ložnici je manželská postel a rozkládací pohovka pro 2 osoby. V přízemí je plně vybavená kuchyň, jídelna, koupelna s vanou a s WC, předsíň.
Sociální zařízení: Umyvadlo, vana, Wc. Tekoucí studená i teplá voda.
Vytápění: Dvoje kamna a el. přímotopy.
Doprava, parkování: Parkování na pozemku. Pozemek oplocen.

V každém patře jsou jedny kamna nebo můžete udržovat teplo přímotopy nainstalovanými v každé místnosti i koupelně. Interiér chaty je nově zrekonstruovaný. V pokoji je Tv, internet. U chaty je rozsáhlá zahrada, která Vám dopřeje soukromí a klid, posezení, gril, opalování nebo si můžete ze zahrádky otrhat třeba maliny nebo rybíz na buchtu.

Výlety, atrakce, zábava

Nejznámějším turist. místem je Velké mechové jezírko, bublavý pramen, zříceniny, rozhledna, Čertovy kameny, jeskyně, Ruský hřbitov, Zlatorudné mlýny, lázně, golf. Na pozemku je pískoviště pro děti i s hračkami. Kousek od chaty je venkovní bazén, hřiště pro nohejbal, volejbal, tenis, ping pong, cykloturistika, vyjížďky na koních. V zimě kolem chaty na louce vedou upravované trasy pro běžkaře a dále lyžařské sjezdovky Ramzová u Pradědu, Červenohorské sedlo, Miroslav atd.

pokoj

Vybavení

Parametry ubytovacích služeb

  • dětské pískoviště
  • parkoviště
  • pes
  • v blízkosti sjezdové lyžování
  • v blízkosti běh na lyžích
  • v blízkosti cyklotrasy
  • v blízkosti turistické trasy