MORAVIA glampresort - Maringotka ZA HUMNY - Turistický informační portál Olomouckého kraje

MORAVIA glampresort - Maringotka ZA HUMNY


Nacházíte se:
Bohuslavice (Konicko)

V podstatě přímo "za humny",  v malebné vesničce v srdci Střední Moravy najdete nevšední maringotku. Tady můžete zapomenout na starosti všedních dnů a prožít pravou vesnickou pohodu nebo aktivní dovolenou spojednou s poznáním okolí.

Před maringotkou najdete prostornou terasu s posezením, na které si můžete vychutnat ranní kávu nebo pozorovat západ slunce.  Plocha 14 m2 vám nabídne plně vybavenou kuchyň s kávovarem, lednicí, dřezem, plynovou varnou deskou a spoustou příslušenství. Najdete tady také jídelní stůl ze stoletého ořechového dřeva a vyvýšenou rozměrnou postel.  Pokud máte problém s usínáním, maringotka má řešení - střešním oknem přímo nad postelí můžete při usínání sledovat noční oblohu.

Malá koupelnička obsahuje vše, co budete potřebovat. Sprcha, voňavé ručníky a přírodní kosmetika od regionálního výrobce. Najdete tady samozřejmě i toaletu a drobné hygienické potřeby.

 Kromě odpočinku na terase můžete sáhnout do knihovničky, kde je pro vás nachystaný vyběr klasiky i oddechové literatury, pár deskových her, ke chvilkám odpočinku poslouží výborně i gramofon.

Před maringotkou na vás čeká originální ohniště s grilem a dřevem, na podzimní sezónu 2023 bude nachystána i  finská sauna.

TIP

Skvělým průvodcem po okolí vám může být i náš tip na výlet: Konicko - kraj vděčící za své jméno koním.

Dalším skvělým tipem ve vlastním zařízení na ubytování můžete být i Zastávka Stellplatz.

 

Zavřít

Turistické informace


Bohuslavice u Konice 116
798 56 Bohuslavice