Smarthotel Nezvalova Archa - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Smarthotel Nezvalova Archa


Nacházíte se:
Olomouc

Jako jeden z prvních "chytrých" hotelů kompletně využívá sytému self-service - tento způsob ubytování je postaven na moderních technologiích. 

Téměř vše od rezervace přes platbu, check-in i předání klíčů probíhá elektronicky. Samoobslužný koncept se týká i stravování, využití pracovních prostor s technikou, příp. další služby. Exteriér i interiér této neobvyklé stavby výtvarně řešil vizuální umělec Jiří David, a jeho instalace se staly funkční součástí hotelu.

Hotel obsahuje 37 útulných studií s vlastní malou vybavenou kuchyňkou, koupelnou i toaletou. Pokoje obsahují jednu širokou postel, navrženou tak, aby byla rozdělitelná na dvě jednotlivé postele. Vybrat si můžete ze 3 typů pokojů: Economy, Standard, Superior.

Jak to funguje prakticky? Vyberete si pokoj, který vám vyhovuje. Rezervační systém vás provede až k samostatné platbě. Potvrzení rezervace přijde rovnou na váš email. Zdarma si stáhnete JustIN Mobile mobilní aplikaci, která vám umožní otevřít dveře hotelu i vašeho pokoje. Klíč od hotelu i od vašeho pokoje dostanete do mobilního telefonu v den příjezdu. Smarthotel sice nemá recepci jako takovou, ale jeho tým je kdykoliv k dispozici a připraven odpovědět na všechny dotazy.

Samoobslužný koncept Nezvalovy Archy není jen o elektronickém klíči od vašeho pokoje, můžete se sami obsloužit i v plně vybavené kuchyni s jídelnou. Kuchyně nabízí nejenom možnost uvařit si čaj či kávu, ale i připravit si komplikovanou večeři o několika chodech. V plně zásobených lednicích jsou pak ve dne, v noci připraveny čerstvé regionální potraviny pro vaření i přímou konzumaci. Vše, co sníte a vypijete, jednoduše namarkujete na dotykové obrazovce a zaplatíte kartou.

Společné prostory hotelu jsou poté navrženy tak, aby posloužily i jako plnohodnotná kancelář, místo pro setkání s přáteli či obchodními partnery, nebo jako alternativní školící místnost. Vysokorychlostní internet, dobrá káva, tiskárna, kopírka i dataprojektor, to vše je plně k dispozici. Pro deštivé dny jsou k dispozici i deskové hry, knihy poezie, dataprojektor, a mnohá další překvapení jež skrývají společné prostory. Hotel také spolupracuje s týmem profesionálních fyzioterapeutů, a je možné objednat si masáž či fyzioterapii přímo do hotelového pokoje.

Zavřít

Turistické informace


Nezvalova 3
779 00 Olomouc