Apartmán Domeček


Nacházíte se:

Apartmá DOMEČEK se nachází v obci Lipová - lázně, okres Jeseník, v malebném údolí lemovaném horskými masivy Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor.

Obec je známá nejen lázeňskou tradicí (Lázně Dolní Lipová ), ale také nástupním místem pro turisty a v zimě pro milovníky sjezdového lyžování. Přímo v obci se nachází lyžařské vleky Lázeňský vrch a Miroslav, které nabízí sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů. V bezprostředním okolí je také mnoho lyžařských běžeckých tratí.

V blízkosti se nachází Lázně Jeseník ( zakladatel přírodní léčitel V.Priessnitz ), turistická a lyžařská střediska Ramzová, Petříkov, Červenohorské sedlo a oblast Pradědu.

Apartmá DOMEČEK je samostatný rodinný domek, jehož součástí je zahrada, kryté venkovní posezení s grilem, šopka pro uložení sportovního a turistického vybavení, venkovní houpačka pro děti. Vnitřní prostory byly nově rekonstruovány v roce 2008. Celý komplex je oplocen, na zahradě je možné parkování vozidel. Majitel může zapůjčit 2 sportovní kola.

Celková kapacita je 4 až 9 lůžek ve čtyřech pokojích : 2 x ložnice s manželským dvojlůžkem, 1 x ložnice se 3 lůžky, z toho 1 x manželská postel, 1 x dvoulůžkový pokoj (samostatné postele).

K dispozici je kompletně vybavená kuchyně ( mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, plynový sporák s elektrickou troubou ), včetně nádobí a příslušenství, prostorná koupelna se sedací rohovou vanou a 2x WC. Úklidová komora, chodba a předsíň ( stolek a křeslo ). Domeček je nekuřácké ubytování, kouření je možné venku na zahradě nebo pod pergolou. Dům je oplocený.

9 pokojů

Vybavení

Parametry ubytovacích služeb

  • parkoviště
  • pes
  • v blízkosti sjezdové lyžování
  • v blízkosti běh na lyžích
  • v blízkosti cyklotrasy
  • v blízkosti turistické trasy

Doprava

  • půjčovna kol

Adresa a kontakt


Lipová-lázně
Lipová-lázně