Apartmány Agátha


Nacházíte se:

Ubytování v soukromí - apartmány Agatha najdete ve středu podhorské obce Loučná nad Desnou v části Rejhotice, která leží v údolí řeky Desné, mezi lázeňským centrem Velké Losiny (6 km) a sportovním centrem Červenohorské sedlo (10 km).

Rekreační dům Agatha stojí na velkém a oploceném pozemku. Dům je po rekonstrukci. K dispozici je celý objekt, kde jsou dva apartmány, každý se třemi pokoji (2x 4-lůžkový, 1x 2-lůžkový), jídelnou a plně vybavenou kuchyní, WC, koupelna se sprchovým koutem (vana). Celková kapacita 20 lůžek. Možnost přistýlky.

Stravování:
Stravování je možné vlastní, součástí apartmánů je plně vybavená kuchyňka (kuchyňská linka, dřez, elektrický sporák + trouba, mikrovlnná trouba, rychl. konvice, lednice s mrazákem atd.).

Služby:
Venku je k dispozici pěkně upravená zahrada s posezením v altánu a krbem, dětský koutek (pískoviště, houpačky atd.), bazén průměr 3,5 m. Parkovací místa pro šest automobilů. V suterénu domu je nově vybudována místnost s barem a krbovými kamny pro cca 20 osob. Možnost vzít s sebou domácího mazlíčka.

Aktivity:
Zimní aktivity - 500m vzdálená sjezdová trať pro středně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Pro začátečníky - tři sjezdové tratě s možností nočního lyžování. Červenohorské sedlo se sedmi vleky a mnoha kilometry upravených běžeckých tras. Nově vybudovaný Skiareál Přemyslov s čtyřsedačkovou lanovkou a dalšími vleky jen 3 km.
Letní aktivity - Pěší turistika a cykloturistika. Koupání - termální koupaliště Velké Losiny, bazény v Šumperku. Horské minikáry 1 km, tenisové kurty 500 m, rybolov bez povolení. Horolezectví 5 km.
Výlety - Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady - Bouzov, Sovinec, Pomezí. Jeskyně - Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km. 500m od objektu se nachází RELAX CENTRUM ( squash,bowling,sauna.tenis )

Autobusové spojení : zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice - Dřevostyl, odtud 50 m pěšky.
Vlakové spojení : zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice, odtud 100 m pěšky.

6 pokojů

Vybavení

Ostatní

  • bazén

Parametry ubytovacích služeb

  • bar
  • dětské pískoviště
  • dětský koutek
  • parkoviště
  • pes
  • v blízkosti sjezdové lyžování
  • v blízkosti běh na lyžích
  • v blízkosti cyklotrasy
  • v blízkosti turistické trasy

Adresa a kontakt


Rejhotice 203
Loučná nad Desnou
penzion-agatha-loucna-nad-desnou.abc-ubytovani.eu/
+420 776 729 890
apartmany.agatha@seznam.cz