Hlubočky - sportovní areál


Nacházíte se:
Hlubočky
Pro rodiny s dětmi

V zimě je tento příměstský areál využíván jako lyžařské středisko, v létě pak slouží pro aktivní trávení času s aktivitami jako jízda na bobové dráze, lukostřelba, skákací boty, a další.

Areál Hlubočky se nachází přibližně 10 km od města Olomouce, v pohoří Oderských vrchů na rozhraní Nízkého Jeseníku a Hané v nadmořské výšce 300-380 metrů...

Letní sezóna

Bobová dráha

Bobová dráha - která je dominantou areálu - nabízí sjezd o délce více než 1 km, 17 zatáčkami, 2 karusely (otočka o 360°), jízdu na mostě i skrze tunel. Rychlost a styl jízdy si regulují jezdci sami skrze ruční brzdu a svým náklonem v zatáčkách, a jízda může dosahovat okamžité rychlosti až 60 km/hod. Právě to dělá z jízdy nevšední, mimořádně atraktivní, a adrenalinový zážitek. Boby jsou jednomístné, pro dospělé s dětmi do výšky 130 cm jsou k dispozici i boby dvoumístné.

Jízda Hammerem

Nevšední zážitek jízdy hammerem ve Ski areálu Hlubočky. Jízdu v hammeru pro milovníky motosportu je opravdu jedinečným zážitkem, stačí usednout za volant nebo se nechat jen svézt a zkrotit tohoto obra na terénním polygonu ve Ski areálu Hlubočky. Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáš, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Neváhejte proto a vyzkoušejte si, jaké to je být pánem situace.  


Jak se do Hluboček dostanete?

autem po rychlostní komunikaci R35 exit Přáslavice a dále směr Velká Bystřice, Mariánské Údolí; autobusem 890805 35 z hlavního nádraží, směr Hlubočky

 vlakem z Olomouce trať č. 310, výstup stanice "Hlubočky - Zastávka"

Tip pro Vás

Více informací o zajímavých místech v okolí a tipy na výlet nejdete v popisu lokality Údolí Bystřice. 

 

Turistické informace


Školní 126
783 65 Hlubočky