Hotel Toč - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Hotel Toč


Nacházíte se:
Lipová-lázně

Hotel TOČ v klidné části lázeňské obce Lipová-lázně nabízí příjemné ubytování pro všechny druhy klientů s kompletním zázemím a výbornými službami včetně nadstandardního vybavení. Celková kapacita hotelu je 55 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů.

V hotelu se nachází také restaurace s terasou či relax centrum, kde můžete využít finskou saunu nebo si užít relaxačních masáže a zábaly. Najdete zde i společenský sál a víceúčelové hřiště.

Ubytovat se můžete v některém z 15 moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů se samostatným sociálním zařízením. K dispozici jsou i dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Hotel Toč nabízí také pořádání firemních setkání, kongresů i teambuildingových akcí. K tomu je určený společenský sál s velkoplošnou televizí s možností připojení PC, DVD /na vyžádání/, internetovou přípojkou i ozvučením.

Volnočasové aktivity v resortu Helios:
relax centrum TOČ (finská sauna, masážní studio)
víceúčelové hřiště TOČ
půjčovna kol, koloběžek
lukostřelba
aquazorbing Helios
rybolov Helios
Wellness centrum Helios (vnitřní vyhřívaný bazén, 2x whirlpool, saunový svět - finská sauna, infrasauna, parní lázeň, odpočinková místnost, terasa, zážitkové sprchy - bazénový bar, venkovní terasa)
ski areály v těsné blízkosti hotelů