Kemp Morava - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Kemp Morava


Nacházíte se:
Mohelnice

Rekreační areál Morava Camp se nachází v krásném prostředí lesoparku na okraji města Mohelnice, asi 30km od Olomouce. Leží v turisticky velmi atraktivní oblasti Litovelského Pomoraví, v blízkosti hradu Bouzov, Mladečských a Javoříčských jeskyní a celé sítě cyklostezek.

Morava Camp je ideální pro rodinné dovolené, zaměstnanecké ubytování, a i pro romantické schůzky. Návštěvníci mohou najít pohodlí ať již v chatkách, turistických ubytovnách, hotelových pokojích, tak i vyžití v podobě stanování. K dispozici jsou sociální zařízení s čistě udržovanými toaletami a sprchami, včetně bezbariérového WC a sprchy. Nechybí ani kuchyňky s pračkou, lednicí, vařiči, a i mikrovlnnými troubami.

Rekreační areál se nachází v atraktivním prostředí a je obklopen rozhlehlým parkem, který obsahuje poznávací a fitness stezku, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, dopravní hřiště, hřiště na plážový volejbal a dva tenisové kurty. Na místě jsou k zapůjčení volejbalové i fotbalové míče, badminton, frisbee, ping-pong, i kola. Vedle areálu se pak nachází mini-golf.

Návštěvníci mohou využít společenských prostor areálu vhodných pro seznamováky, teambuldingy a schůzky všeho druhu. V nabídce areálu jsou i animační programy pro děti, příměstské tábory, dětské diskotéky a letní kino.

Restaurace, jež je součástí areálu, nabízí kvalitní pohostinnost a je vhodná i pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce a další se zajištěním cateringu. Bar Stolárna je poté ideální pro večerní odreagování. Obsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, skvělá muzika a příjemné prostředí vám pomůžou užít si večer i noc. Budovu je možné si pronajmout i pro soukromé akce.

V neposlední řadě se zde nachází i obchůdek, který ubytovaným hostům poskytne potraviny, rychlé občerstvení a základní potřeby.

Tip pro Vás

Více informací o zajímavých místech v okolí a tipy na výlet nejdete v popisu lokality Mohelnicko.

 

Zavřít

Turistické informace


Petra Bezruče 795/13
78985 Mohelnice