Lesní bar Horní Lipová


Nacházíte se:
Lipová-lázně

První lesní bar vůbec se stal legendou, fenoménem. A také inspirací pro vznik dalších podobných projektů. Na začátku myšlenky založit lesní bar stáli lesáci, rozhodli se totiž zpříjemnit cyklistům a turistům namáhavé výlety do kopců pomocí  odpočívadel a přístřešků. 

Turisté najdou v lesním baru  širokou nabídku nápojů, které chladí studená pramenitá voda, mohou si uvařit i kávu nebo čaj, najde se tady i další drobné občerstvení. Lesní bar funguje 24 hodin denně. Na místě je i pokladnička - dál už záleží na poctivosti návštěvníků lesního baru. I přes občasné problémy s provozem, který způsobují právě ti nepoctiví návštěvníci, se nabídka lesního baru rozrůstá, k všeobecné radosti všech turistů.

 

Za vše hovoří jeden z mnoha zápisů v návštěvní knize:

"S kamarádkou jsme zůstali v nemém úžasu před třemi týdny o dovolené ,když se nám otevřel pohled při lesním výstupu na oázu pokoje ,klidu a pohostinnosti v Lesním baru v polesí Smrku. Občerstvili jsme se tak,že jsme výše už nešli a po asi hodince jsme spokojeně a vynikající náladě scházeli do údolí. Bylo nám moc dobře i za projevenou důvěru k návštěvníkům,to se dnes už nálem nevidí. Díky za světový nápad !!"

Ostatní aktivity

cykloturistika, pěší turistika