Ski areál Ramzová


Nacházíte se:
Ramzová
Pro rodiny s dětmi

Centrum jesenického lyžařského ráje - to je Ramzová. Nabízí hned dva špičkové ski areály - Bonera a R3.

 Ramzová Bonera

Lanovkou až do výšky 1325 metrů  - tak tímto se může pochlubit skiareál Ramzová – Bonera. V provozu je čtyřsedačková lanová dráha z Ramzové na Čerňavu, dvousedačková z Čerňavy na Šerák a tři lyžařské vleky. Sjezdovky převážně červené a modré úrovně nabízejí svezení na celkem osmi kilometrech tratí. Nejdelší, která začíná pod vrcholem Šerák, se táhne přes tři kilometry a pyšní se převýšením 550 metrů. Nechybí možnost večerního lyžování, v areálu se nachází půjčovna, lyžařská škola, restaurace a bufety. 

Nezbytnou součástí lyžařského areálu jsou stravovací a ubytovací služby - občerstvení najdete v restauraci nejen přímo u svahu. Skvělé zázemí nabízí také Chata Jiřího na Šeráku.

Skiarena R3

Modrá sjezdovka je 560m dlouhá s převýšením 90m. Sjezdovka je v provozu od 8:30 do 16:30 a za dobrých povětrnostních podmínek se dá lyžovat i večer. Sjezdovka je pravidelně zasněžována a upravována.

Klidné prostředí, nechte své děti lyžovat bez obav – R3 je nejbezpečnější sjezdovka s profesionálním personálem.

Víte, že...

Ramzová těží také z nejvýše položené rychlíkové stanice u nás, od níž je ke sjezdovce jen pár set metrů.  Parkoviště je k dispozici v těsné blízkosti vleků.

  

Zavřít

Turistické informace


788 25, Branná