Wake Park Náklo - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Wake Park Náklo


Nacházíte se:
Náklo

Sportovní a relaxační areál Wake Park najdete na jižním břehu pískovny Náklo, která se pyšní průzračně čistou vodou a to i během nejteplejších letních dnů.

Milovníci adrenalinu si přijdou na své

Najdete tady vodní vlek Wakemaster 2.0 pro nadšence wakeboardingu a vodního lyžování. Vlek je ideální pro úplné začátečníky, ale i ostřílené jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v provádění těžkých triků.

Výhodou zdejšího vleku oproti velkým vlekům je regulovatelná rychlost a skutečnost, že na vleku jedete pouze vy. Obsluha vleku vás tak má neustále pod kontrolou a v případě pádu zastaví a na stejném místě vás i znovu odstartuje. Nemusíte tak doplavat na břeh a jít znovu do fronty jako u velkých vleků.

I profíci si přijdou na své - díky kratšímu lanu se zde mnohem lépe zvládají AIR triky. Můžete se zdokonalovat v jízdě nebo pilovat nové skoky - wake park je vybaven dvojitým skokem (Spin – 9x2m) a slejdovací plošinou (Butter Box 9m).

Dále je k dispozici

  • půjčovna paddleboardů,
  • půjčovna wake vybavení a neoprenů,
  • multifunkční hřiště na beach volejbal a další sportovní aktivity.

A samozřejmě relax!

Na nově vzniklých písčitých plážích se budete cítit jako u moře.

V Wake baru Vám nabídnou domácí limonády, spoustu alko i nealko nápojů a koktejlů, rychlé občerstvení, gril s udírnou, pizzu z pece a spoustu dalších dobrot.

Tip pro Vás

Více informací o zajímavých místech v okolí a tipy na výlet najdete v popisu lokality Litovelské Pomoraví

 

 

Zavřít

Turistické informace