Baldovec - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Baldovec


Rozstání
Pro rodiny s dětmi

Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu.  Kromě ubytování, wellness a resturace zde najdete skvělou nabídku volnočasových aktivit - horolezecké stěny, lanové centrum, trampolíny nebo zážitkovou lanovku.

Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody a je obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. Centrum vám nabízí širokou škálu  volnočasových aktivit včetně ubytování, wellness a restaurace.  Na jednom místě tak najdete vše potřebné pro vaši dovolenou.  Na jaké adrenalinové zážitky se můžete těšit? 

Horolezecká věž

Celodřevěná stavba, která se může pochlubit výškou 23 metrů. K dispozici máme dvě cvičné lezecké stěny, které mají výšku 12 metrů, čtyři náročnější stěny s výškou 12 a 20 metrů. Šikovnost si můžete procvičit při zdolávaní 21 metrů vysoké opičí dráhy.

Lanové centrum

Lanové centrum má celkem 12 lanových mostů a překážek umístěných ve výšce 8 – 9 metrů nad zemí. Bezpečnost je dána dvojitým jištěním a zkušenými instruktory.

Lanovka

Jedinečná možnost prohlédnout si Baldovec z ptačí perspektivy. Na multifunční horolezecké věži vystoupáte do výšky 16 metrů, poté Vás instruktor obleče do úvazku a připne na dvojité lano a pojedete 140 metrů.

Vyzkoušet můžete taky paintball, lukostřelbu, střelbu z praku a využít můžete i dvě multifunkční hřiště s umělým osvětlením.

Kemp Baldovec nabízí rovněž možnost ubytování a to jak v chatkách, tak ve stanu, kamperu nebo karavanu.

V areálu je také k dispozici vynikající restaurace s kvalitní nabídkou snídaní, obědů i večeří, dále wellness centrum, solná jeskyně, vodní svět a masáže.

Tip pro vás

Více tipů na výlet na  Prostějovku.

Zavřít

Turistické informace


Baldovec 319
798 61 Rozstání