Chalupa U Šrámků - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Chalupa U Šrámků


Nacházíte se:
Bousín
Pro rodiny s dětmi

Malebná chalupa v srdci přírody je ideálním místem nejen pro víkendový pobyt. Je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro partu kamrádů.  Zahrada bez plotů a zábran přechází do okolních polí, luk a lesů, a tak vám otevírá prostor ke svobodnému pohybu mezi domem a přírodou. 

Kapacita ubytování je 10 osob ve 3 ložnicích. Do každého z pokojů se vejde i dětská postýlka. Cena se odvíjí od množství pokoj, které obsadíte. Najdete tady ložnici ve stylu 30. let a novější ložnice s potelemi z masivu. Pro děti jsou na chalupě připraveny zásoby hraček společně s kobercem, díky čemuž můžete dětem vytvořit herní koutek. V kuchyni si můžete uvařit na elektrickém indukčním sporáku s troubou a najdete tady také konvici, mikrovlnku, lednici s malým mrazákem, základní nádobí a myčku. Blízko chalupy je také restaurace penzionu Lada, kam si můžete skočit na něco na zub, když se vám nebude chtít vařit. Ve vesnici je i malý obchod a hospůdka. V domě jsou dvě koupelny – jedna s rohovou vanou a pračkou a druhá se sprchovým koutem. Pro děti je chalupa vybavena jídelní židličkou, dřevěnými postýlkami a dvěma přebalovacími pulty, nočníkem, redukcí na wc i schůdkem k umyvadlu. Na velké zahradě na ty nejmenší čeká houpačka pískoviště a venkovní kuchyňka. Nedaleko od chalupy je také veřejné hřiště se skluzavkou, velké pískoviště, trampolína a houpačky. V létě je k dispozici také malý bazének.

V chalupě se nyní také tvoří místnost pro společný čas a herna pro děti, kde bude k dispozici i rozkládací pohovka, kterou můžete využít pro další členy party. Místnost můžete využít jak k hraní deskovek a společenským večerům, tak jako kreativní pracovní prostředí pro váš pracovní tým. Večer můžete posedět u ohniště nebo grilu, které jsou součástí oploceného dvorku.
Chalupa je opravována s úctou k minulosti, a to včetně materiálů a vybavení. 

Tipy, kam vyrazita na výlet najdete na Prostějovsku nebo Konicku, vyrazte i na rozhlednu Kopaninka.

Zavřít

Turistické informace


Bousín 1