Cyklokemp Černý Potok - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Cyklokemp Černý Potok


Nacházíte se:
Velká Kraš

Cyklokemp Černý Potok leží přímo na Rychlebských cyklostezkách v údolí Černého potoka, nedaleko Velké Kraše a Vidnavy, které jsou v současné době největším lákadlem Rychlebských hor.

Cyklokemp Černý Potok nabízí možnost ubytování ve dvou sousedících areálech. 

Areál Velký tábor

Areál nabízí ubytování ve 40 dřevěných chatkách o celkové kapacitě 150 míst, je tedy ideální pro pořádání větších akcí pro školy, firmy nebo skupiny a sportovní oddíly.

 

V měsících květen, červen, září se zde funguje občerstvení v tzv. cyklistickém víkendové režimu, kdy se vaří od pondělí do neděle od 8:00 do 19:00 hod.  

Areál Hájenka

Možnost ubytování na Hájence pro 10-12 osob ve 3 pokojch, k dispozicic je zastřešená terasa a kuchyň s pípou.

Cyklosruby sousedí s Hájenkou, najdete zde 7 srubů, každý pro 5 osob, celkem pro 35 osob.

V Areálu Hájenka je možné také stanování, nebo výjimečně i zaparkování karavanu, obytného auta (vše na základě předchozí domluvy). Ale k dispozici není elektrická přípojku a výlevku na chemické WC a odpad. 

Areál Hájenka je koncipován tak, aby jste se mohli stravovat z vlastních zdrojů. Pro cyklosruby je k dispozici malá kempová kuchyňka s lednicí a dvouplotýnkovým elektrickým vařičem. Ubytovaní na Hájence mají k dispozici plně vybavenou kuchyň. V měsících květen, červen, září můžete využít cyklobar.

Zavřít

Turistické informace


Cyklokemp Černý Potok
Velká Kraš 456
790 58 Velká Kraš