Hanácké stezky


Nacházíte se:
Mostkovice

Pokud jste milovníci terénní cyklistiky, jistě oceníte síť trailů "Hanácké stezky", kterou najdete kousek od Plumlovské přehrady. Traily jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé cyklisty.

Síť jednosměrných terénních stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole si rychle oblíbíte. Tratě jsou vhodné, jak pro začínající, tak i pro pokročilé cyklisty.

Vybrat si můžete ze 3 možností:

XC okruh

Stezka lehčí až střední náročnosti o délce 2,2 kilometru, která nabídne širokou škálu nejrůznějších zatáček a zábavných stoupajících a klesajících pasáží. Tento okruh si zamilují, jak mladší, tak i starší ročníky.

Modrý trail

Stezka střední až vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Tento trail zaujme parádní flow s klopenkami, lavicemi a krásnými skoky. Jeho dominantou je pan Krmelec, legendární skok, který doznal úprav a můžete ho skákat na dva způsoby.

Červený trail

Stezka vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Trail, kde skoky už nejsou žádné malé bouličky. Jeho dominantou je Pan Ignác - doslova famózní polet, který skutečně nadchne. Na trailu čekají nejrůznější technické prvky se super flow.

Tip pro vás

Více tipů na výlet na  Prostějovku.

Zavřít

Turistické informace


Mostkovice