Hanácké stezky


Nacházíte se:
Mostkovice

Pokud jste milovníci terénní cyklistiky, jistě oceníte síť trailů "Hanácké stezky", kterou najdete kousek od Plumlovské přehrady. Traily jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé cyklisty.

Síť jednosměrných terénních stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole si rychle oblíbíte. Tratě jsou vhodné, jak pro začínající, tak i pro pokročilé cyklisty.

Vybrat si můžete ze 3 možností:

XC okruh

Stezka lehčí až střední náročnosti o délce 2.2 kilometru, která nabídne širokou škálu nejrůznějších zatáček a zábavných stoupajících a klesajících pasáží. Tento okruh si zamilují, jak mladší, tak i starší ročníky.

Modrý trail

Stezka střední až vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Tento trail Vás zaujme parádní flow s klopenkami, lavicemi a krásnými skoky. Jeho dominantou je pan Krmelec, legendární skok, který doznal úprav a můžete ho skákat na dva způsoby.

Červený trail

Stezka vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Trail který ti dodá sebevědomí protože jeho skoky nejsou žádné malé bouličky. Jeho dominantou je Pan Ignác! Legendární polet, který se ti zalíbí. Dál po trailu čekej nejrůznější technické prvky se super flow.