Lovecká chata - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Lovecká chata


Horka nad Moravou
Se slevovou kartou - 20%

Lovecká chata je oblíbeným výletním místem se stylovou restaurací, s možností ubytování, zázemím pro nejrůznější setkání a s širokou nabídkou volnočasových aktivit.

Aktivní odpočinek v srdci přírody

Lovecká není jen místo pro odpočinek, ale i místo pro aktivní odpočinek plný sportu a zábavy. Cyklostezky a inline stezky v Litoveském Pomoraví, ježdění na koni a jezdecké kurzy, minigolf, krytá hala s lanovým centrem, hřiště na kopanou, řeka Morava a blízkost Poděbradských jezer a mnohé další.

Co Vás čeká?

Koně - projížďky přírodou,  výukové hodiny v otevřeném kolbišti nebo kryté jezdecké hale v blízkosti Lovecké chaty. Projížďky přírodou i výcvikové hodiny jsou pro dospělé i děti a vždy v doprovodu zkušeného instruktora.

Minigolf - nejen pro ubytované ale i širokou hráčskou veřejnost nabízí Lovecká chata možnost využití minigolfového hřiště se 17 jamkami.

Bobří hrad - v blízkosti Lovecké chaty stojí za návštěvu Bobří hrad, kde se můžete krátce seznámit s životem těchto živočichů v současnosti opět obývajících přírodu Litovelského Pomoraví.

Cyklistika - Okolí Lovecké chaty a celé Litovelské Pomoraví je protkané cyklostezkami. K dispozici je základní vybavení na servis kol. Obtížnost cyklostezek je mírná.

Penzion

Lovecká chata ležící uprostřed krásné přírody Litovelského Pomoravíje ideálním místem pro vaši dovolenou, víkend, rodinnou, školní nebo firemní akci. Ubytovací kapacita chaty je 45 lůžek, k dispozici jsou:

  • 2 a 3 lůžkové  pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, WC a TV
  • svatební apartmán s manželským dvoulůžkem

K ubytování je možné objednat snídaně, polopenzi i plnou penzi. Prostory Lovecké chaty jsou nekuřácké, mimo venkovních teras.

Tip pro Vás

Více informací o zajímavých místech v okolí a tipy na výlet nejdete v popisu lokality Litovelské Pomoraví

Tipy v okolí


Turistické cíle

Ubytování

Stravování

Akce

Zavřít

Turistické informace


783 35 Horka nad Moravou