Penzion Haltmar - Ramzová - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Penzion Haltmar - Ramzová


Nacházíte se:
Ostružná

 Celodřevěný penzion nabízí stylové ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském i turistickém centru v Jeseníkách - přímo na sjezdovce. Uspokojí požadavky na ubytování i náročnější zákazníky.

Penzion stojí na úpatí sjezdovky, v těsné blízkosti stanice lanové drahy, parkoviště a provozu sněhových člunů, resp. horských minikár.

Penzion nabízí pět čtyřlůžkových pokojů. Na každém pokoji je k dispozici TV, samostatná koupelna s vanou a WC. Zařízená kuchyně, rychlé občerstvení, venkovní posezení, krb.

Kdo Ramzovou v Jeseníkách již někdy navštívil, zjistil, že jde o opravdové centrum zimního i letního vyžití. Milovníci zimních radovánek neodolají spoustě sjezdovek s rozmanitou obtížností a kilometrům upravených běžeckých tras. Služby ve středisku nabízí hned několik lyžařských škol a půjčoven sportovního vybavení se servisem.
Na své si přijdou i hosté mimo zimní sezónu. Líbit se zde bude vyznavačům turistiky, cykloturistiky a nebo jen klidného prostředí uprostřed hor a lesů. Jedinečnou atrakcí nejen pro děti je jízda na hoských minikárách a novinky letošního roku: golfové odpaliště, zorbing, paintball, trampolína a půjčovna koloběžek. Menší děti se na dlouhý čas zabaví na profesionálně vybudovaném dětském hřisti s průlezkami, skluzavkami, pérovými houpačkami nebo kolotoči.

 

Zavřít

Turistické informace


Ramzová 336
788 25 Ostružná