Wellness hotel a kemp Bozeňov - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Wellness hotel a kemp Bozeňov


Nacházíte se:
Zábřeh
V areálu si můžete vybrat ubytování, které vám bude vyhovovat. V srdci přírody na vás čeká luxusní wellness hotel*** nebo útulné chatky v kempu uprostřed lesů. Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete.
V areálu není dostupný mobilní signál, a proto můžete hodit všechen stres a starosti za hlavu a užít si krásnou přírodu v blízkosti Jeseníků. Od civilizace však odříznuti nebudete, v areálu hotelu je zdarma wi-fi, hotelové pokoje mají vlastní pevné linky.
 
WELLNESS HOTEL
Dopřejte si luxus v zrekonstruovaném wellness hotelu***. Najdete v něm 22 dvoulůžkových pokojů včetně exkluzivního romantického pokoje s krbem a pohovkou. Vybrat si můžete také jeden ze 2 třílůžkových pokojů a ze 3 rodinných pokojů až pro 4 osoby. Každý pokoj má plně vybavenou koupelnu s WC a televizi. V celém hotelu je bezbariérový přístup a jeden z pokojů je díky svým dispozicím ideální pro hosty na invalidním vozíku, těm je nabízen přednostně.
 
KEMP
Nejblíže přírodě budete v kempu. Ubytovat se můžete v jedné z 15 čtyřlůžkových chatek s elektrickým radiátorem, ve vlastním stanu (až 30 míst) nebo v karavanu (3 místa). V kempu je k dispozici sociální zázemí a mini kuchyňka. V blízkosti kempu najdete přehradu Na Jahodné, antukové kurty, hřiště na beachvolejbal, stoly na stolní tenis a v době letních prázdnin také rychlé občerstvení v kiosku. V něm si můžete dát studené alko i nealko nápoje, kávu, nanuky nebo rychlé občerstvení.
 
WELLNESS CENTRUM
Útulné a nádherně provoněné wellness nabízí báječný relax ve finské sauně, parní lázni s aromaterapií, ochlazovacím bazénku, na vodních postelích a v odpočinkové místnosti. Z venkovní vířivky pod širým nebem nebudete chtít odejít.
 
Vše je součástí Sport & Relax areál Bozeňov, kde najdete také restauraci a adrenalin park.
Zavřít

Turistické informace


Dolní Bušínov 146
789 01 Zábřeh - Dolní Bušínov