Autocamping Bobrovník - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Autocamping Bobrovník


Nacházíte se:
Lipová-lázně

Poskytuje celoroční ubytování ve 4-lůžkových chatkách se společným sociálním zařízením a v motelu - 2 a 3-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, samozřejmě také ve vlastním stanu nebo karavanu.

Autocamping leží v údolí řeky Staříč mezi obcí Lipová Lázně a městem Jeseník v klidné rekreační oblasti Bobrovník.

K vybavení kempu patří i restaurace, kde je možné u týdenních pobytů dohodnout stravování formou polopenze. V hlavní sezóně je možné nakoupit základní potraviny v každodenně otevřeném bufetu.

Pro karavanisty je k dispozici ohraničené parcely o velikosti 80-120m2 včetně elektrických přípojek (10A), turisté se stany zde najdou dostatečný a dobře udržovaný travnatý prostor pro stany všech velikostí a typů. Hostům je k dispozici samoobslužná prádelna a kuchyňka s možností uložení potravin v chladničce. Romantiku táboření zvýrazní možnost využití upraveného ohniště a udírny.  Parkování osobních automobilů je možné přímo u ubytovací jednotky.

Koupání je možné v nedalekém přírodním koupališti na Bobrovníku (cca 300m),ke sportovnímu vyžití poslouží kromě základního vybavení i půjčovna kol a sportovního nářadí.

Autocamping poskytuje služby i milovníkům zimních sportů. Všechny ubytovací a sociální objekty jsou elektricky vytápěny. Pro kolektivy (min. 20 osob) zajistíme dopravu do jednotlivých lyžařských areálů dle sněhových podmínek a individuálních přání. Všechny lyžařské areály jsou rovnež dobře přístupné veřejnou dopravou.

Co v okolí:

Pro rodiny s dětmi je ideální výlet do Faunaparku, můžete vyzkoušet i Lipovské stezky, a určitě nepropásněte občerstvení v Lesním baru.

Zavřít

Turistické informace


Bobrovník 9
Lipová-lázně