LICHTWITZ - konopné výrobky z Jeseníku


Nacházíte se:
Jeseník

Jedná se o kvalitní a prověřené výrobky z konopí setého - čaje, sirupy, byliny.

Firma navazuje na tradici rodiny Julia Lichtwitze, který obdobné výrobky vyráběl do roku 1920.

Je největším pěstitelem a současně zpracovatelem technického konopí na Jesenicku. Suroviny na sirupy a čaje si pěstuje sama. K výrobě produktů používá také plody originálních odrůd z vlastních sadů.

Konopný čaj se vyrábí ze sušených listů a květů konopí setého, reps. technického konopí , povolené odrůdy původem ze severní Itálie.
Konopný čaj je vhodné použít při nespavosti a poruchách spánku, při bolestech hlavy a migrénách, při bolestech kloubů, potížích dýchacího ústrojí, pro podporu imunity, pro zklidnění a uvolnění nervové soustavy. Konopný čaj je vhodný i pro těhotné, děti i dospělé.

Při výrobě konopného sirupu nejsou používána žádná chemická konzervační činidla, ani umělá barviva. Vše je čistě na přírodní bázi. Jako sladidlo v sirupu jsou použity sacharóza, fruktóza a jiné. Konopný sirup je vhodný jak pro těhotné, děti i dospělé.
Lze jej použít jako sladidlo do čaje nebo jej lze klasicky namíchat s teplou či studenou vodou. Konopný sirup napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Zavřít

Turistické informace


Kancelář:
Ot. Březiny 1367/2a, 790 01 Jeseník
Prodejna:
Lipovská 122, 790 01 Jeseník