Bělecký Mlýn


Nacházíte se:
Zdětín

Areál Bělecký Mlýn se nachází asi 10 km západně od města Prostějova, v romantickém prostředí údolí řeky Romže, na rozhraní úrodné Hané a Drahanské vrchoviny. Areál nabízí ZOO koutek, rybolov, jízdu na koni, paintball, naučné stezky, ubytování i restauraci. 

Bělecký Mlýn se nachází v klidném prostředí na úpatí Drahanské vrchoviny. Je ideálním místem pro dovolenou s dětmi, agroturistiku, cykloturistiku aj.

Restaurace

V restauraci využíváme lokální ingredience: hovězí plemeno Aberdeen Angus, Přeštické černostrakaté prase, jehněčí plemena Suffolk a Romney Marsh, divoké prase, daňka skvrnitého a jelena dybowského. 

Paintball

Paintball probíhá ve vlastních prostorách, ve členitém lesním terénu.

Jezdectví

Projížďky na koních se provádějí na tzv. Zámečku u Běleckého Mlýna, kde jsou stáje, výběhy a odborný personál. Cena projížďky je závislá na náročnosti klienta a pohybuje se v rozmezí 300-500 Kč/hod.

Rybolov

Rybník se nachází v těsné blízkosti budovy Běleckého Mlýna. Jsou zde vysazeni kapři, cejni a karasy. Jedná se spíše o odpočinkový či naučný rybolov v rámci rozšíření nabídky služeb hostům. Tato služba je nabízena zdarma i s možností zapůjčení udic atd.

Turistické informace


Zdětín 71
798 43 Ptení
Provozní doba

Pondělí - Středa: pouze objednané akce

Čtvrtek: 15:00 – 19:00

Pátek: 11:00 – 21:00

Sobota: 11:00 – 21:00

Neděle: 11:00 – 20:00

Konec otevírací doby může být prodloužen dle případných rezervací.