Bylinková zahrada NADĚJE - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Bylinková zahrada NADĚJE


Nacházíte se:
Brodek u Konice
Ukázková zahrada léčivých rostlin firmy Naděje Mgr. Jarmily Podhorné, zabývající se výrobou bylinných tinktur. Možnost individuálních i skupinových prohlídek, včetně doprovodu.

Individuální prohlídky

Možnost individuální prohlídky (2 - 3 osoby) s doprovodem.

Prohlídky pro skupiny

Možnost skupinových prohlídek (20 - 40 osob) s doprovodem. Skupinové prohlídky jsou spojené i s přednáškou paní Mgr. Podhorné. Po přednášce následuje komentovaná prohlídka ukázkové zahrady. Účastníci mají možnost si zakoupit sazenice. Po prohlídce zahrady či během ní poskytuje paní Mgr. Podhorná osobní konzultace účastníkům. Doporučené bylinné přípravky lze zakoupit v naší podnikové prodejně.

Otevírací doba: Květen - září, pondělí až pátek od 7:00 - 14:00. Mimo provozní dobu je zahrada uzavřena.
Návštěvu předem prosím objednávejte na tel.: 582 391 254 nebo 737 525 301.

Bylinné tinktury a tinktury z pupenů

Firma  Naděje byla založena v roce 1998.  Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Naděje se specializuje na výrobu bylinných tinktur, mastí olejů a výluhů. Svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje. Léčivé rostliny pro výrobu léčivých tinktur  má pod kontrolou již od jejich zasetí až po finální zpracování.   

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

Zavřít

Turistické informace


Brodek u Konice 3
okres Prostějov