Hotel Chateau Goldenstein - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Hotel Chateau Goldenstein


Nacházíte se:
Branná

Zámecký butikový hotel, který nabízí ubytování ve 26 originálních pokojích, je ideálním místem pro romantické pobyty, svatby i firemní akce.

V nádherném prostředí Jeseníků obklopen lesy stojí na kopci nejvýše položený zámek na Moravě. Památka prošla kompletní rekonstrukcí a v roce 2016 se zde otevřel nový zámecký hotel.

Jedinečná atmosféra, soukromí, romantika a klid uprostřed hlubokých lesů - to vše čeká hosty v hotelu 4* Chateau Goldenstein. Na každém kroku na vás dýchne přes 700 let dlouhá historie zámku, kde se střídaly významné šlechtické rody.
Při obnově památky majitelé zachovali její historický ráz i vybavení a přizpůsobili je potřebám hostů. Za zdmi zámku tak najdete veškeré pohodlí. Interiér hotelu je vybaven s důrazem na detaily, každý pokoj je jiný a osobitý. Můžete strávit noc v lichtenštejnském křídle, zbrojnošském pokoji, ve věži, najíst se v Rytířském sále nebo vstoupit do manželství ve zdejší kapli.
Přijeďte si pro zážitky na zámek s příběhem začínajícím ve 13. století. Pro všechny, kteří hledají něco výjimečného.

Tip pro vás:

Svůj pobyt můžete spojit s relaxací v nedalekém Wellness centrum Kolštejn. Ochutnejte také místní kuchyni a  vynikající pivo z Minipivovaru Kolštejn.

Pokud se chcete dozvědět více o samotném zámku, jeho historii a také plánech do budoucna, můžete se vydat na prohlídku s průvodcem.

 

Zavřít

Turistické informace


Branná 1
788 25 Branná