Hotel Helios - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Hotel Helios


Nacházíte se:
Lipová-lázně

 Wellness komplex Hotel Helios se ozkládá se na ploše 6 000 m2 v nadmořské výšce 490 m. Díky své poloze je jedinečným místem pro kombinaci wellness, rekreačních a sportovních pobytů, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí.

Moderní wellness centrum Hotelu Helios je přístupné nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Příjemné prostředí a spousta relaxačních procedur spojených s posezením u bazénového baru Vám pomohou načerpat novou sílu a energii. Okolí Hotelu Helios nabízí ideální podmínky pro zimní lyžařské sporty i letní turistiku, cykloturistiku a houbaření. Přímo v obci se nachází 2 lyžařské areály s 6-ti vleky o délce 60 - 1200 m. Přímé autobusové spojení s Prahou, Brnem a Ostravou vám zajistí bezproblémovou dostupnost oblasti.

Pokoje 2 až 4 lůžkové (koupelna se sprchovým koutem, WC, TV-sat, telefon a přípojka na internet ) -
apartmány( obývací pokoj, kuchyňský kout s jídelnou , 3x ložnice, lodžie s výhledem do hotelové zahrady ) -
restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou - salónky - společenský sál - fitness - stolní tenis - venkovní hřiště - petanquové hřiště - dětské hřiště - rybníky - lukostřelba.
Rozsáhlé wellness centrum - vnitřní bazén - dětské brouzdaliště - whirlpool - kneipův masážní chodník - saunový svět - bazénový bar - masáže ( klasická, medová, lymfodrenáž, čínská tlaková, lávové kameny, havajská, bambusová,....). Možnost firemních akcí, teambuildingové programy, masážní studio, fitness.

Zavřít

Turistické informace


Lipová-lázně 25
790 61 Lipová-lázně