Hotel Petrovy kameny - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Hotel Petrovy kameny


Nacházíte se:
Loučná nad Desnou

Hotel Petrovy Kameny najdete v samotném srdci Jeseníků, jen kousek pod vrcholem hory Praděd.  Jde o nejvýše položený komplexní hotel v ČR. Pobyt v takto vysoké nadmořské výšce v kombinaci s křišťálově čistým vzduchem působí jako balzám na tělo i mysl.

Je to nejen horský resort s ideální polohou. Těšit se můžete i na špičkovou  gastronomii postavenou na lokálních surovinách, fitness centrum s tělocvičnou a venkovním hřištěm s umělou trávou. Hotel nabízí 60 účelně zařízených pokojů, primárně velkých dvoulůžkových pokojů a apartmánů s krásným výhledem na hory, samotný vrchol Pradědu, bájný skalní útvar Petrovy kamenya prostě celé Jeseníky. K dispozici jsou multifunkční prostory s celkovou kapacitou přesahující 300 osob a rozkládající se na ploše více než 500 m2 - vhodné na pořádání svateb, firemních akcí, rodinných oslav apod.

Najdete zde také Lesní lázně -  moderní wellness centrum s finskou, parní a infra saunou, whirlpool a širokou nabídkou masáží.

K dispozici je restaurace, která nabízí celodenní stravování, pořádá gastroakce, nebo kde se můžete jen tak zastavit a nasbírat síly při toulkách Jeseníky.

Zavřít

Turistické informace


Rejhotice 149E 788 11 Loučná nad Desnou