Penzion Běla - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Penzion Běla


Nacházíte se:
Bělá pod Pradědem

Rodinný penzion se nachází v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem - Domašov.


Najdete jej jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi se svými osmdesáti prameny a světově unikátním klimatem. Kolem penzionu se vine řeka Bělá, která patří do povodí Odry a jejíž šum dotváří atmosféru tohoto místa.

Součástí penzionu je útulná restaurace s kachlovými kamny a kapacitou 45 míst, která je rozšířena při vstupu o zastřešenou terasu s venkovním posezením, takže nabízí služby i volně příchozím zákazníkům, zejména cyklistům, protože kolem penzionu vede cyklistická stezka končící až v Jeseníku. Vstup do ubytovací části je přes recepci, která je součástí přístavby a navazuje na naše vlastní parkoviště. Z recepce je také řešen vstup do wellness centra a jihozápadním směrem orientovaného uzavřeného atria s posezením pod slunečníky a obsluhou z baru v recepci, dále do rozsáhlé zahrady s volejbalovým a dětským hřištěm.

Wellness centrum v současné podobě nabízí vířivku, infrasaunu se solnou a světelnou terapií, Kneippovy masáže, vodní masáže nohou a vyhřívaná lehátka. Tyto služby budou ještě rozšířeny o venkovní saunu, bazén a vířivku s výhledem do zahrady.

Celková ubytovací kapacita penzionu je 33 lůžek s oficiální klasifikací tří hvězdiček superior zejména ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s plazmovou televizí a s připojením k internetu přes wifi.

Ubytovaným hostům je k dispozici "lyžárna" se sušárnou lyžařských bot, úschovna kol, půjčování sportovního nářadí atd.

Zavřít

Turistické informace


Domašov 66
790 85 Bělá pod Pradědem