Likérka Domašov (Bairnsfather Distillery)


Nacházíte se:
Bělá pod Pradědem

Ochutnali jste někdy absint? Absint je považován za nápoj bohémů je opředený tajemstvím a současně má svádivou chuť zakázaného ovoce. Tomuto silnému alkoholu zelené barvy, který se vyznačuje hořkou chutí, byly  v minulosti připisovány halucinogenní účinky a možná právě proto bývá často označován jako zelená víla nebo múza.

Ochutnejte zelenou vílu

Ale nebojte, i přesto, že v minulosti byla konzumace absintu zakazována,  je dnes absint již zcela legální a jeho složení je regulováno. Takže pokud jste dostali chuť absint vyzkoušet, tak doporučujeme Absinth Bairnsfather vyrobený v srdci Jeseníků ve firmě Bairnsfather Family Distillery. Kromě absintu se v likérce vyrábí i další bylinné likéry, vše ze 100% přírodních surovin a zdejší čisté vody.

V likérce je možné si domluvit exkurzi a přímo v likérce je samozřejmě možná i ochutnávka a zakoupení výrobků značky Bairnsfather. 

A jaká je strategie firmy?

Od roku 1992 vyrábíme hlavně bylinné likéry a alkoholické nápoje s jedním jediným cílem: být nejkvalitnější, používat nejčistější líh, vodu a byliny. Naše výrobky exportujeme do celého světa a konzumují se tam, kde lidé poznají, co to je kvalita a rozdíl mezi ručně vyráběnými likéry z bylin a průmyslovou výrobou lihovin z trestí a barviv.

 

Turistické informace


Bairnsfather Family Distillery s.r.o.
Domašov 490
Bělá pod Pradědem 790 85