Penzion Kolovna & Bikecentrum


Nacházíte se:
Staré Město

Penzion Kolovna se nachází v oblasti masivu Králického Sněžníku. Ten je třetím nejvyšším pohořím v České republice a je také označován jako střecha Evropy.

Penzion má celkovou ubytovací kapacitu 31 osob. Nabízíme ubytování v 1, 2, 4 a 8 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením s možností přistýlky či dětské postýlky.

Klubová místnost pro 12 osob a hlavní místnost pro 31 osob. Jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, data projektorem, plátnem, flipchartem a Wi-Fi pokrytím. 

K občerstvení a stravování hostů Kolovny slouží restaurace s domácí a regionální kuchyní, vhodná jak pro celodenní stravování, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou. Požitek z jídla doplní výběr nápoje z našeho výčepu, baru a vinotéky.

Další služby:

Sportovní aktivity - na Kolovně a v areálu Kraličák je možnost využít půjčovnu a servis horských kol, fatbiků a lyží (v zimní sezóně), paddleboard, petanque, beach volleyball, Segway, umělou lezeckou stěnu a samozřejmě známý Trail & Enduro Park Kraličák.
Půjčovna horských kol - návštěvníkům Kolovny nabízíme možnost zapůjčení horských kol značky TREK, v naší stáji máme k dispozici krásných 6 kousků.
Půjčovna Fat bike - fatbike značky TREK Farley 6 je k dispozici nejen hostům Kolovny, především v zimních měsících, protože naši ,,tlouštíci" jsou určeny na sněhovou pokrývku.
Servis kol - nabízíme servisní služby při drobných opravách a prodej základních náhradních dílů.
Vyjížďky na koních - zajistíme možnost vyjíždky na koních po okolních loukách a lesích v doprovodu instruktora.
Outdoor programy - aktivity pro různě specifické skupiny účastníků - například teambuildingové pobyty.

 

Zavřít

Turistické informace


Hynčice pod Sušinou 16
788 32 Staré Město