Penzion Myslivna


Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442. V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí ...

Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442. V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí k turistickým vycházkám, houbaření i cykloturistice. V zimních měsících ocení milovníci zimních sportů skvělé podmínky pro lyžování.

Kromě ubytovacích kapacit disponuje penzion výbornou restaurací umisťující se v Maurerově výběru Grand Restaurant (celorepubliková nezávislá anketa nejlepších restaurací v České republice), barem, v letní sezóně i zahrádkou s krytým grilem. Restaurace se zaměřuje především na zvěřinové speciality, kromě toho je ale také součástí gastronomického regionálního projektu Ochutnejte Hanou nabízejícího tradiční hanácké pokrmy, a zájemci si mohou zakoupit i domácí produkty s sebou. Zvláštností místní kuchyně je pak příprava steaků a některých dalších potravin metodou sous-vide (potraviny se připravují ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni, metoda tímto způsobem umožňuje zachovat přirozenou chuť a texturu vysoce kvalitních potravin).

Penzion tak můžete využít při služebních cestách, k rekreaci s komfortním ubytováním, či k pořádání rodinných oslav, svateb, společenských večírků anebo firemních akcí. Samozřejmostí je kompletní zajištění a catering v oblasti nápojů a stravování, s exkluzivními barmany, kuchaři, číšníky atd.

Všem hostům je k dispozici bezplatné parkoviště u penzionu a wifi.

Ostatní aktivity

zimní sporty, cykloturistika, houbaření, pěší turistika, kongresy, firemní akce

Turistické informace


Olomoucká 163
Velký Újezd
783 55