Penzion Rejvíz


Nacházíte se:
Zlaté Hory

Osada Rejvíz je nejvýše položenou osadou (778 m n. m.) v Hrubém Jeseníku. Je obklopená hlubokými lesy, přírodní rezervací a mechovými jezírky. Tiché a klidné místo dává vynikající podmínky pro rekreaci dospělých i rodin s dětmi.

 

Penzion je typickou horskou celodřevěnou chatou. Poskytuje skvělé zázemí pro odpočinek po celodenních výšlapech do okolí. Můžete využít krytý bazén s teplotou vody okolo 29° C nebo „Leknínové jezero na penzionu“. Po celodenním lyžování Vás určitě vrátí do formy vířivka nebo tělo omlazující sauna. Vyzkoušejte i venkovní saunu.

Ostatní aktivity

vodní sporty

Turistické informace


Rejvíz 29, 793 76 Zlaté hory

Víte že


  • Součástí interiéru jsou řezbářské práce, zhotovené původními majiteli – bratry Braunerovými, kteří přišli na unikátní nápad vyřezávat židle s karikaturními podobami stálých hostů. Pokud host chtěl mít svou podobu, musel si výrobu židle zaplatit, ale kdykoliv do restaurace přišel měl právo si na ni sednout. Je tam karikatura písaře i lesního, bláznivě zpívající Bety i kostelníka, kominíka a řezníka. Do této horské chaty mohli v třicátých letech jen ti nejbohatší hosté.