WELLNESS & SPA HOTEL VILLA REGENHART - Turistický informační portál Olomouckého kraje

WELLNESS & SPA HOTEL VILLA REGENHART


Nacházíte se:
Jeseník

Nově zrekonstruovaný Wellness & spa hotel Villa Regenhart se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Novobarokní zámecká vila s překrásnou zahradou a moderním wellness centrem je situována nedaleko historického centra města v těsné blízkosti městského parku Smetanovy sady. Svým návštěvníkům nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a apartmánech s nádherným výhledem na panorama Hrubého Jeseníku a Studničního vrchu. Samozřejmostí je stylová restaurace s moderní gastronomií, útulný lobby bar s krbem, či slunná terasa s výhledem do zahrady.

Čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Villa Regenhart nabízí luxusní ubytování v 11 pokojích, 5 apartmánech a 2 depandancích s celkovou kapacitou až 59 lůžek. Každý pokoj je přitom originálem, který byl zařízen a vybaven na míru. Ze všech pokojů se zároveň naskýtá nádherný výhled na městský park, panorama Hrubého Jeseníku či Studničního Vrchu a lázeňskou kolonádu. Tuto kouzelnou atmosféru dokresluje unikátní hotelový park respektující původní architekturu zahrady.

Pro hotelové hosty je kromě bazénu a saunového světa k dispozici bohatá nabídka spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů. 

 

Zavřít

Turistické informace


Josefa Hory 673
790 01 Jeseník