WELLNESS & SPA HOTEL VILLA REGENHART


Nacházíte se:

Nově zrekonstruovaný Wellness & spa hotel Villa Regenhart se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Novobarokní zámecká vila s překrásnou zahradou a moderním wellness centrem je situována nedaleko historického centra města v těsné blízkosti městského parku Smetanovy sady. Svým návštěvníkům nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a apartmánech s nádherným výhledem na panorama Hrubého Jeseníku a Studničního vrchu. Samozřejmostí je stylová restaurace s moderní gastronomií, útulný lobby bar s krbem, či slunná terasa s výhledem do zahrady.

Čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Villa Regenhart nabízí luxusní ubytování v 11 pokojích, 5 apartmánech a 2 depandancích s celkovou kapacitou až 59 lůžek. Každý pokoj je přitom originálem, který byl zařízen a vybaven na míru. Ze všech pokojů se zároveň naskýtá nádherný výhled na městský park, panorama Hrubého Jeseníku či Studničního Vrchu a lázeňskou kolonádu. Tuto kouzelnou atmosféru dokresluje unikátní hotelový park respektující původní architekturu zahrady.

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven rozdělitelnou manželskou postelí s velmi pohodlnou matrací o velikosti king size (180×200 cm). V pokojích se standardně nachází LCD televize, bezplatné WiFi připojení, telefon a minibar. V závislosti na typu pokoje je koupelna vybavena sprchovým koutem nebo vanou. Všechna patra hotelu jsou propojena výtahem, hoteloví hosté tedy mohou navštívit wellness centrum pohodlně v županu.

Služby hotelu

Pro hotelové hosty je kromě bazénu a saunového světa k dispozici bohatá nabídka spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů. Kompletní nabídku wellness služeb naleznete na webových stránkách hotelu, procedure je možné rezervovat pohodlně online. Recepce hotelu je otevřena 15 hodin denně od 7:00 do 22:00. Hotel disponuje vlastním parkovištěm.

Ceník a rezervace

K dispozici 19 pokojů různých kategorií

Vybavení hotelu

Wellness: bazén, masáže, rehabilitace, sauna

Restaurace:  Snídaně, polední menu a la carte nabídka, degustační menu, hotelová terasa a lobby bar

Parametry ubytovacích služeb

konferenční místnost,  možnost přistýlky, parkoviště, restaurace, sprcha v pokoji, telefon, televize, v blízkosti cyklotrasy, v blízkosti turistické trasy

Technické vybavení při pořádání kongresů

dataprojektor, plátno, flipchart, wi-fi

Ostatní aktivity

masáže, sauna, solárium, kongresy, firemní akce

Turistické informace


Josefa Hory 673
790 01 Jeseník