Restaurace Arte


Nacházíte se:

Stylová restaurace, která je součástí zábavního a gastronomického centra MAJÁK, nacházející se jen pár kroků od šumperské hlavní třídy. Zde můžete povečeřet ...

Stylová restaurace, která je součástí zábavního a gastronomického centra MAJÁK, nacházející se jen pár kroků od šumperské hlavní třídy. Zde můžete povečeřet při svíčkách s pocitem pohody spolu s jistotou kvalitních pokrmů připravených našimi kuchaři. Menu Restaurace ARTE nabízí české i mezinárodní speciality kuchařů Pavla Zatloukala a Radka Komínka. Všem pokrmům jsou společné výhradně čerstvé suroviny.

Pro vyznavače kvalitního vína nabízíme širokou nabídku moravských vín. Příjemnou atmosféru podpoří stylově doladěný interiér, vstřícná profesionální obsluha a příjemná hudba.

Rádi pro Vás také připravíme kompletní gastronomické akce, večírky, oslavy nebo svatby v prostorách Restaurace ARTE stejně jako Vám rádi zajistíme kompletní catering s obsluhou společně se zajištěním párty stanu a veškerého servisu pro Vaše akce pod širým nebem.

Ostatní aktivity

kongresy, firemní akce

Turistické informace


Restaurace Arte
Husitská 2
Šumperk 787 01