Wellness hotel Hluboký dvůr - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Wellness hotel Hluboký dvůr


Nacházíte se:
Hlubočky

Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku.

 Okouzlující okolí, klid, příroda a skvělá dostupnost autem i vlakem. Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje zázemí pro kvalitní ubytování standardu 3* superior ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Nabízí ubytování v 5 typech pokojů (jednolůžkový pokoj 8x, dvoulůžkový pokoj 6x, dvoulůžkový superior 12x, apartmán junior suite 2x, rodinný apartmán suite 4x).
 
Každý pokoj je vybaven minibarem, hotelovým telefonem, smart LCD televizí, internetovým připojením, vysoušečem vlasů. Součástí vybavení pokoje je také ručníkový servis a hotelový župan. Na hotelových pokojích naleznete telefony, na které recepce ráda spojí všechny hovory. Během pobytu v resortu budete dosažitelní pouze pro ty, kteří chcete, aby se vám dovolali! Oblast okolo resortu totiž není pokryta mobilním signálem.
 
V hotelovém komplexu najdete jedinečný saunový svět, restauraci, lobby bar, dětský koutek či konferenční prostory
 
Hotel je součástí areálu Resort Hrubá Voda, který nabízí sportovně-relaxační aktivity pro celou rodinu v letní i zimní sezoně.
Zavřít

Turistické informace


Hrubá Voda 21
783 61 Hlubočky