Resort Hrubá Voda


Nacházíte se:
Hrubá Voda
Pro rodiny s dětmi

Moderní sportovně-rekreační areál v klidném přírodním prostředí nabízí aktivity pro celou rodinu v letní i zimní sezoně. Dostupnost: 20 km od Olomouce (cca 30 min. jízdy autem) - velké parkoviště přímo u areálu. Vlakem z Olomouce hl. nádraží na Hrubou Vodu, délky cesty 36 min., cena 39 Kč/os. Areál se nachází 100 m od nádraží. 

LÉTO v Resortu Hrubá Voda

Kamzíkova stezka v korunách stromů je unikátní systém prolézaček a překážek, který v širokém okolí nemá obdoby! Bezpečné překážky a chodníky v korunách stromů ve výšce až 13 metrů nad zemí jsou určeny jak dětem, tak i dospělým.

Bobová dráha s celoročním provozem o délce 851 metrů nabízí jedinečný adrenalinový zážitek ve dvoumístných bobech. Boby dosahující rychlost až 40 km/h jsou jedny z nejbezpečnějších v České republice. Rychlost si však regulujete sami, nemusíte se tedy bát. Vhodné pro děti i dospělé.

Dětský park skřítka Hrubíka nabízí spoustu zábavy na jednom místě. Park se skládá z dračího hřiště s prolézačkami, opičí stezkou, naučného vodního brouzdaliště, kde děti poznají chování vody při průtoku stavidly a podzemního bludiště navazující na tradici těžby břidlice.

Vyjížďky na koních okolní přírodou v přírodním parku Údolí Bystřice nebo vodění dětí na menších koních či ponících. Resort Hrubá Voda nabízí řadu možností, jak strávit příjemný čas na hřbetu koně nebo v kočáru. Při nepřízni počasí je Vám k dispozici krytá jízdárna.

Další aktivity:

  • discgolf
  • bungee trampolíny
  • lukostřelba
  • půjčovna kol a elektrokol
  • stylová hospůdka s občerstvením

ZIMA v Resortu Hrubá Voda

Areál disponuje wellness hotelem Hluboký dvůr, rodinnými chatkami, restaurací a wellness centrem.

Tip pro Vás

Více informací o zajímavých místech v okolí a tipy na výlet nejdete v popisu lokality Údolí Bystřice. 

 

 

Turistické informace


Hrubá Voda 21
783 61 Hlubočky