Chata Lyžař - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Chata Lyžař


Nacházíte se:
Loučná nad Desnou

Chata, nově zrekonstruovaná a obklopená lesem a přírodou se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou - Přemyslov.

V letním období oceníte nádherné místo plné zeleně mezi lesy. Zahrada u chaty vybízí k pohodovému odpočinku a je ideálním místem pro děti. Vybavení zahrady - bazén, trampolína, velká a malá skluzavka, houpačka, pískoviště, stolní tenis, badminton, branky na fotbal, různé hračky a skákací hrad pro děti. Velká krytá pergola s osvětlením s možností grilování (grily k dispozici). Hned za chatou kvalitní cyklostezky.

Umístění v nadm. výšce 700 m nabízí ideální podmínky k celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. V zimním období příjezd až k chatě. V blízkosti se nacházejí ski areály a běžkařské trasy.

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 až 26 osob v 6 ložnicích.
Tři zcela samostatné komfortně zařízené apartmány, každý s vlastním vchodem (trojchata).


Autobusové spojení:
Ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 2 km od objektu. Vlakové spojení: Ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - zastávka se nachází zhruba 1 km od objektu. Parkovací místa přímo u chalupy.

Stravování:
Vybavená kuchyň v každém bytě, čtyři restaurace v okolí.

Vybavení chaty:
Teplá a studená voda, elektrický sporák s pečící troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, barevný televizor, koberce.
Majitel neposkytuje ložní prádlo.
Zavřít

Turistické informace


Přemyslov 20
788 11 Loučná nad Desnou - Přemyslov