Resort Dlouhé Stráně - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Resort Dlouhé Stráně


Nacházíte se:
Loučná nad Desnou

 K dispozici budete mít krytý bazén, infra saunu, finskou saunu, restauraci, bowling se dvěma dráhami, stolní tenis, kulečník, dětský koutek, konferenční prostory, parkoviště a mnoho dalšího. Resort je svou polohou a vybavením vhodný jak pro outdoorové a teambuildingové aktivity a konference, tak pro pobyty rodin s dětmi. 

V Hotelu Dlouhé Stráně je k dispozici celkem 208 pokojů. Nechybí zde ani několik bezbariérových pokojů. Vybírat můžete z dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, dále z rodinných dvoupokojů se čtyřmi lůžky a osmi pokojů typu suite. 

Wellnes centrum Resortu Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou nabízí menší bazén, vířivku a infrasaunu. Příjemně se můžete uvolnit v hotelovém bazénu (8×4 m) s podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem, prohřát se můžete ve vířivce nebo infrasauně. Teplota vody v bazénu je 28°C, ve vířivce 34°C. Během svého pobytu si můžete dopřát i masáže, pro objednání kontaktujte předem recepci na recepce@hotelds.cz.

V nedalekém okolí jsou lyžařské vleky, východiska běžeckých tras, svahy pro náročné lyžaře i snowboardisty. V létě si můžete vyjít na některou z rozhleden, zajet autem nebo vlakem do muzeí a zámků, termálů, lázní. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka a nezapomeňte navštívit technickou raritu – Přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně.

Zavřít

Turistické informace


788 11 Loučná nad Desnou - Rejhotice 72