Fatbike Kolovna


Nacházíte se:
Hynčice pod Sušinou

Prožijte nevšední zážitek na zimní verzi klasického horského kola!

Snowbike je zimní verzí klasického horského kola. Jízda na tomto kole s obtloustlými plášti přináší nevšední zážitek. Na kole se dostanete najednou tam, kam klasické horské kolo musíte dotlačit a především v roční období, ve kterém se na kole také příliš nepovozíte.

Jako aktivitu po lyžování nabízíme po setmění skupinový výlet s průvodcem na 8 km dlouhém okruhu. V půjčovně je k dispozici kvalitní osvětlení. Individuálně je možné se domluvit na skupinový (celodenní) výlet, případně i s průvodcem. Ke kolu si může také zapůjčit ochrannou přilbu a nepromokavé návleky přes obuv.

Jak na to?
Pokud budete mít o zapůjčení kola zájem, doporučujeme dopředu si jej zarezervovat.

Pár dobrých rad na závěr
V zimním období jsou na kole chodidla velmi náchylná na zimu. Proto nedoporučujeme používání nášlapných pedálů a lehkých cyklistických treter. Naprosto skvěle se osvědčily naše převleky přes boty v kombinaci s teniskami (možné však použít i přes zimní obuv). Zajišťují odolnost vůči vodě, větru i zimě.
Co se týče oblečení, doporučujeme spíše lehčí oděv, podobně jako byste vyráželi na běžky. Pokud zvolíte trasu s delším sjezdem, je vhodně s sebou vzít větruodolnou vrstvu.
Důrazně doporočujeme použití přilby. Pokud zvolíte čepici bez bambule, je možné přilbu bez problému nasadit i přes ni.
Dle námětů našich zákazníků jsme pořídili i několik zámků na kolo. Pokud se vydáte třeba na chatu Návrší, můžete jimi kola zabezpečit.

Zavřít

Turistické informace


Hynčice pod Sušinou 16
788 32 Staré Město pod Sněžníkem