Hotel S-PORT Véska - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Hotel S-PORT Véska


Nacházíte se:
Dolany

Hotel je situován v obci Véska, 15 minut jízdy autem od centra Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v kouzelné přírodě na úpatí Oderských vrchů. 

Hotelový resort S-PORT Véska je přístavem aktivního odpočinku s kvalitním sportovním i wellness zázemím a restaurací s výbornou kuchyní na jednom místě. Naleznete zde tenisové kurty (vnitřní/venkovní), multifunkční sportovní halu (badminton, volejbal, basketbal, sálová kopaná,…), bowling, minigolf, fitness centrum, golfové hřiště, wellness centrum, bazénovou halu s vířivkou a se šesti konferenčními prostory s největší kapacitou až pro 200 osob.

Okolní příroda je protkaná množstvím turistických stezek a cyklistických cest, které přímo vybízejí k jejich využití, a tak využijete i půjčovnu elektro kola typu FAT Bike a horských kol typu Specialized se vším příslušenstvím.  

Hotel nabízí svým hostům ubytování v 30 komfortně vybavených dvojlůžkových pokojích a 4 rodinných pokojích s možností přistýlky až pro dvě osoby. Všechny pokoje mají vlastní balkón nebo francouzské okno s výhledem na golfové hřiště nebo Oderské vrchy. Ke standardnímu vybavení pokojů patří SAT TV, trezor, minibar, samozřejmostí je také parkování a wi-fi připojení ve všech prostorách hotelu zdarma.

Zavřít

Turistické informace


Véska 91
783 16 Dolany-Véska