Penzion Majorka - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Penzion Majorka


Nacházíte se:
Slatinice

Rodinný Penzion Majorka je nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům uprostřed lázní Slatinice.

Nachází se asi 200 m chůze od hlavních budov sirnatých Lázní Slatinice a 10 km od hanácké metropole, města Olomouce. 

Svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji. K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon, varná konvice a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu.

Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny, umístěné v samostatně stojícím objektu uvnitř vnitrobloku a disponující samostatným vchodem. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.

Všem hostům je k dispozici stylová společenská místnost s jídelnou a americkými kamny s komorním pohodlným posezením. Venkovní prostor penzionu nabízí stylové posezení pod Pekárnou a odpočinek v romantické ovocné zahradě s možností grilování.

Pekárna

Penzion nabízí k pronájmu příjemné posezení až pro 30 osob, nově postavenou pec vhodnou k pečení a grilování různých specialit, bar, vlastní WC, LCD televizi s USB připojením, wifi a zastřešený kuřácký koutek. Možnost zajištění kompletní realizace akce dle individuálních přání (catering, program pro dospělé i děti).

 

Školící místnost

Při pronájmu prostor s kapacitou až 36 osob, je Vám k dispozici digitální projektor, promítací plátno, flipchart, wifi a LCD televize s USB připojením. Samozřejmostí je parkování přímo v areálu zdarma. Pro konané akce možnost zajištění kompletního cateringu dle Vašich požadavků. Uvolnit se a načerpat energii můžete při procházce v přilehlé ovocné zahradě.

Zavřít

Turistické informace


Slatinice 20
783 42 Slatinice