Lázně Slatinice


Nacházíte se:
Slatinice

Lázně se nacházejí v malebném prostředí obce Slatinice a na úpatí Velkého Kosíře, na půli cesty mezi Olomoucí a Prostějovem. Můžete si vyzkoušet více než 100 procedur a masáží, unikátní léčebný pramen i výbornou kuchyni.

Lázně Slatinice jsou léčebné lázně s unikátním přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, který blahodárně působí na kloubní chrupavku. Díky svému jedinečnému minerálnímu složení pramen léčí pohybové a oběhové ústrojí, nemoci nervové, kožní a onkologické.

Vybrat si můžete z pestré nabídky speciálních léčebných nebo wellness a relaxačních pobytů. Ať už se zde rozhodnete strávit dovolenou nebo jedete na doporučení lékaře, čeká Vás široký výběr procedur a masáží, koupele, zábaly, profesionální a příjemný personál, krásné přírodní prostředí, pro sportovce i začátečníky akreditované kurzy severské chůze, mnoho kulturních akcí a turistických atraktivit v blízkém okolí.

Lázeňské relaxační a revitalizační procedury:

  • Masáže: lávovými kameny, lymfatická, Havajská, Thajská, Ájurvédská, podvodní a další
  • Koupele: klasická, perličková, bylinná a další
  • Zábaly: rašelinový, parafínový, zeštíhlující skořicový a další

Ostatní aktivity :

  • Nordic Walking:  akreditované kurzy s instruktory, půjčovna holí
  • Restaurace: výborná kuchyně, výroba vlastních zákusků a dezertů, výhodné denní menu, prodej oblíbených teplých lázeňských oplatků
  • Wellness:  vnitřní bazén, infrasauna, Whirpool

 

 Tipy v okolí

Ve Slatinicích určitě navštivte Muzeum veteránů a galerii Zdeňka Buriana. Obec Slatinice se nachází na úpatí přírodního parku Velký Kosíř, kousek od obce se nachází přírodní rezervace Malý Kosíř

Více tipů na výlety v okolí: Mánesův kraj.

 Tipy na pěší turistiku

Vydat se můžete po žluté značce ze Slatinic do Čech pod Kosířem - tato trasa bývá označována jako Mánesova cesta.

NS Velký Kosíř II  - ze Slatinice vede přes Malý Kosíř na vrchol Velký Kosíř (délka cca 8 km - okruh, 5 zastavení). Je dostupná pouze pěšky.

Cyklotipy:

Cyklotrasa 6034  Těšetice - Čechy pod Kosířem

Zavřít

Turistické informace


Slatinice 29
783 42 Slatinice

Víte že


  • Lázně Slatinice disponují zázemím pro školení a menší firemní akce. Možnost zajištění doprovodného programu na míru, cateringu i ubytování.