Rybářská bašta Rudoltice


Nacházíte se:
Pstruzi jsou chováni v nádržích napájených podhorským potokem, který stéká z okolních smrkových lesů, což zaručuje vynikající kvalitu rybího masa.

Spotovní rybolov

Ten, kdo má chuť, čas a sportovního ducha, může si u nás rybu sám ulovit. Rybáři si mohou donést vlastní rybářské nářadí. Rybařit se nůže jak na živou nástrahu, tak i na těsto, třpytku nebo mušku.

Ten, kdo nemá rybářský lístek a chce si rybu ulovit sám, si u nás může vypůjčit vše potřebné. V rybníce je možné chytit pstruha, sivena, kapra, amura a tolstolobika.

Rybářská restaurace

Náš areál Vás určitě zaujme dřevěnou roubenkou, ve které je rybářská restaurace s kapacitou 24 míst. Nabízíme speciality ze sladkovodních ryb převážně z vlastního chovu.

Zahradní terasa

Před roubenkou se nachází terasa s výhledem na vodní hladinu, kde se dá příjemně posedět s přáteli nebo rodinou a zároveň sledovat chytajídcí rybáře.

Dřevěný altán s posezním

Dřevěný altán je situován tak, že zajistí útočiště nejen před deštěm, ale i před slunečními paprsky. Náš areál funguje jen přes jarní a letní měsíce, takže většina míst k posezení je ve venkovních prstorách.

Dětský koutek

Dětský koutek musí patřit ke každému relaxačnímu areálu. Takže i u nás naleznete dětské skluzavky, prolézačky, pískoviště a dětský koutek.

Zvonice

Součástí areálu je dřevěná zvonice, která slouží k uctění památky padlých za 1. světové války. Ke slavnostímu vysvěcení došlo dne 2. září 1923.

Okolí zvonice se stalo po mnoho let místem, kde se odehrály různé církevní obřady a slavnosti. Zvonice byla místem, jež uctívali všichni místní občané.
Ostatní aktivity

rybaření

Turistické informace


Rudoltice 137
788 16 Petrov nad Desnou
Provozní doba
duben, září; pondělí-pátek; 15:00 - 19:00
duben, září; sobota, neděle; 10:00 - 19:00
květen-srpen; pondělí; 15:00 - 20:00
květen-srpen; úterý-pátek; 11:00 - 20:00
květen-srpen; sobota, neděle; 10:00 - 20:00