Sportovně střelecký areál Jívová


Nacházíte se:
Jívová

Moderní Sportovně střelecký areál Jívová byl zprovozněn na podzim roku 2019 a nachází se v romantickém prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, 15 km vzdušnou čarou od centra Olomouce. Je napojený na síť regionálních cyklotras a turistických značených tras, poskytuje tak přirozené zázemí pro turisty s atraktivní škálou zážitkových aktivit.

 

„Trefa na cestě za zážitky“ - s přáteli, rodinou…

 

Představuje ideální místo pro aktivní trávení volného času v přírodě, s rozšiřující se nabídkou služeb pro turisty, cykloturisty a rodiny s dětmi. Areál je proto vhodný jak pro sportovní střelce, tak pro celé rodiny, firmy, partu přátel, ale také pro pořádání svateb. Areál spolupracuje se školami, zájmovými kroužky nebo mysliveckými sdruženími v rámci tematických programů o přírodě, životě v lese a krajině. Je zde venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap), která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené.

 

Možnost pořádání střeleckých soutěží, výuky a výcviku ve střelbě, zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany. Střelnice je určena k sportovní a rekreační střelbě a k výcviku ozbrojených složek státu.


V hlavní budově najdete vybavenou školící místnost pro čtyřicet osob, prodejnu zbraní a střeliva. K dispozici je občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. V areálu nechybí multifunkční dětské a workoutové hřiště, prostory pro venkovní soutěže a hry, dále wi-fi připojení a dobíjecí stanice pro elektrokola.

Ostatní aktivity

pěší turistika

Tipy v okolí


Turistické informace


Jívová 295
783 98 Jívová