Velkolosinské pralinky - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Velkolosinské pralinky


Nacházíte se:
Velké Losiny

Česká surovina a zpracování s láskou, citem a velkým odhodláním a zaujetím charakterizují Velkolosinské pralinky Jany Kašparové. Ta se věnuje zpracování lahodné čokolády a vymýšlením nových možností a chutí sladkého pokušení.

JOP_logo_100pxl Zákazníci si mohou vybírat z nepřeberného množství různých náplní, chutí, vůní a tvarů. Nedílnou součásti zdejší moderní prodejny se skvělým zázemím pro velké i malé hosty je také prodej vždy čerstvých zákusků domácí výroby, vynikající kávy a dalšího doplňkového sortimentu regionálních produktů. Celý areál přímo vybízí k odpočinku u šálku kávy, čaje nebo horké čokolády, výrobky si samozřejmě můžete odnést i domů a pochlubit se uměním paní Kašparové a jejího týmu své rodině  a známým.

Stavte se na Festival Čokoládové Losiny! Celé okolí Velkých Losin přímo vybízí ke strávení příjemné dovolené nebo k nejen celodennímu výletu. At´ už navštívíte Ruční papírnu nebo zámek, odpočinete si v lázních nebo termálním parku - Velké Losiny jsou skvělou volbou pro dovolenou!

Zavřít

Turistické informace


Zámecká 261,
788 15 Velké Losiny

Víte že


  • Cukrářka zpracovává nejvyšší řadu čokolády Carla, která se vyrábí od roku 1993 ve Dvoře Králové nad Labem. Čokoláda však získává na kvalitě teprve dalším zpracováním. Nejprve se rozehřeje na zhruba 50 stupňů Celsia, kdy se v ní prolnou veškeré aromatické látky a v ten moment se lije a temperuje na mramorové desce. Lze to dělat i v temperančních strojích, velkolosinská cukrářka upřednostňuje ruční práci, díky které získává tamní čokoláda křupavost a lahodnost.