Chalupa Alena - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Chalupa Alena


Nacházíte se:
Jindřichov

Retro-nová, romantická, útulná. BEZBARIÉROVÉ PŘÍZEMÍ. Před chalupou protéká horský potok, na přilehlé velké louce balneo-potůčky s pramenitou vodou ústící do kamenné vodní nádrže, lze použít pro koupání.

Je zde možné využít posezení na kryté terase, přírodní ohniště, venkovní stůl na stolní tenis a přenosný gril. Na louce dětská prolézačka s houpačkou a kamenný klenutý mostek. Vytápění - ústřední, doplněno kachláky nebo krbem - pro atmosféru výjimečnosti.

Chalupa Alena se nachází v údolní klidné obci Nové Losiny v centru Jeseníků. Je nově postavená dle původní historické chalupy. Velmi stylová horská chalupa. Celé přízemí je bezbariérové. V přízemí je k dispozici vstupní chodba (botníky, věšák), velká stylová jídelna s kachlovými kamny a krbem spojená s kuchyní. Z chodby je přístup do ložnice a do větší koupelny s vanou i sprchou a saunou. Dvakrát WC. V podkroví jsou k dispozici tři ložnice, každá doplněna mezonetem se spaním na matracích. Součástí chalupy je sauna přístupná z větší koupelny. Kolem objektu je upravený travnatý prostor. Je zde možné využít vodní království (potok, balneo-potůčky a kamennou nádrž), dětskou prolézačku s houpačkou, posezení na kryté terase, přírodní ohniště, venkovní stůl na stolní tenis (vlastní pálky) a přenosný gril.

 

Zavřít

Turistické informace


Nové Losiny 134
788 23 Jindřichov (Staroměstsko a Hanušovicko)